ВИЖ КЪДЕ ЩЕ ИМА ПРЕКЪСВАНЕ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЩИНА ЛОВЕЧ

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10  18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Ловеч 

На 14.10.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Ловеч:   Александър Стамболийски  42, 30 Спартак 3,  Генерал Скобелев  28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко,  Кантон 11 12  1 Жк. Червен Бряг  Бл.115,  Местност Червен Бряг  87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток,  Младост  Уо Касета Бл.109, Уо Касета Бл.110,  Неофит Рилски  41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43,  Свети Свети Кирил И Методи  34, 33, 35, 32, 33, 36,  Червен Бряг  До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115,  Червен Бряг  107а, 109, 107

На 14.10.2019 Г. /08:45 – 09:30 Ч./ –  Ловеч:   Хан Кубрат  9 Завод

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Ловеч:   Местност Бабаковец  Вили Тодор Маджарски,  Младост  306, 314

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Деветаки:   Волов  1, 3, 2, 5,  Ганчева  1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4,  Георги Бенковски  10,  Деветашка Пещера  34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25,  Иван Вазов  10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20,  Инж.Павел Петров  10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3,  Искър  3,  Липовец  4, 2,  Марица  10, 1, 12, 2,  Осъм  4, 3, 1, 6, 8, 2,  Отец Паисий  6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18,  Римна  1, 3, 2, 8,  Росица  2, Уо На Тп1, 3, 4, 1, 6,  Свети Кирил И Методий  12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1,  Черковна  3,  Черна Река  7, 1, 5

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дойренци:   Александър Стамболийски  28, 29, 24, 43, 36, 16, 18, 6, Уотп 1, 26, 41, 30, 34, 33, 22, 20, 38, 4, 25, 42, 37, 14, 27, 39, 10, 12, 8,  Барата  17, 10, 14,  Бачо Киро  Уо Мтп, 2, 20, 16, 10, 12, 14,  Васил Данков  24, 22,  Васил Данков  3, 15, 2, 6, 1, 4,  Васил Левски  7, 24, 9, 19, 3, 14, 2, 11, 17, 16, 28, 10, 4, 8, 6, 5, 15, 12, 18, 1, 13, 20, 26, 21,  Генерал Столетов  8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5,  Георги Ганев  14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19,  Димитър Аджарски  4, 3, Бензиностанция, 5, 13,  Дойчо Минков  8, 3, 10, 2, 7, 5, 1, 6,  Доктор Г.М.Димитров  14, 16, 12, 13,  Доктор Г.М.Димитров  48,  Дунав  1, 3,  Поляната  7, 5,  Свети Свети Кирил И Методи  22, 17, 24, 18, 19, 21, 20,  Сергей Румянцев  14,  Стефан Караджа  2, 3, 7, 4, 1,  Тодор Киров  11, 9, 13,  Търговска  16, 25, 33, 21, 29, 15, 20, 28, 18, 26, 32, 23, 19, 24, 34, 30, 14, 22, 17, 31, 35,  Хан Крум  7, 11, 26, 30, 13, 5, 3, 9, 28, 24,  Христо Ботев  13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6,  Цар Иван Шишман  18, 14, 21, 19, 17, 13

На 14.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Славяни:   Александър Стамболийски  1,  Александър Стамболийски  4, 2, 1, 3,  Васил Петлешков  8, 6, 3,  Доктор Петър Берон  6, 7, 3, 2, 4, 1, 8,  Изгрев  8а, 8, 4, 6, 9, 5, 2, 11,  Искър  2, 1,  Княз Александър I Батемберг  16, 9, 15, 14, 21, 11, 1, 12, 7, 29, 25, 19, 17, 2, 4, 6, 13, 10, 5, 3, 23, 27,  Любен Каравелов  9, 14, 15, 10, 11, 12,  Марица  10, 22, 4, 18, 1, 9, 20, 2, 14, 5, 3, 16, 8, 12, 6, 7,  Мизия  8, 22, 9, 20, 28, 11, 4, 34, 13, 16, 18, 5, 26, 7, 1, 10, 6, 14, 24, 12, 2, 30,  Патриарх Евтимий  3, 4, 5, 1, 2,  Плиска  6, 9, 5, 2, 4, 3,  Свети Иван Рилски  29, 21, 9, 27, 13, 15, 1, 2, 25, 7, 17, 16, 20, 22, 11, 18, 24, 6, 3, 23, 4, 10,  Свети Кирил И Методий  6, 12, 8, 18, 4, 20, 10,  Свети Климент Охридски  30, 14, 34, 6, 11, 8, 18, 20, 26, 12, 1, 13, 9, 2, 7, 3, 4, 24, 28,  Спартак  4, 13, 6, 3, 11, 2, 15, 1, 9,  Стефан Стамболов  3, 5, 1, 4, 6,  Съединение  28,  Тракия  13, 19,  Трети Март  10, 7, 5, 4, 9, 3, 6,  Христо Ботев  1, 2, 4,    Мтп 8,    Уо Тп 7

На 14.10.2019 Г. /09:15 – 10:00 Ч./ –  Ловеч:   Южна Индустриална Зона

На 14.10.2019 Г. /09:30 – 13:30 Ч./ –  Ловеч:   Баховско Шосе  Уо Баховско Шосе, 12,  Северна Индустриална Зона  8а, 4, 10, 20

На 14.10.2019 Г. /13:00 – 15:00 Ч./ –  Ловеч:   Младост  314

На 15.10.2019 Г. /08:15 – 08:45 Ч.; 15:15 – 15:45 Ч./ –  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк  2, 4,  Алеко Константинов  5, 3, 4, 2, 7, 1,  Балканска  2, 3, 4,  Васил Левски  79, 73, 115, 63, 87, 121, 77, 105, 46, 107, 50, 71, 111, 93, 109, 91, 40, 97, 56, 67, 83, 103, 65, 75, 58, 69, 99, 36, 48, 60, 113, 85, 62, 119, 44, 38, 81, 101, 52, 95, 42,  Даскал Манол  6, 11, 10, 8, 2, 9,  Иван Драсов  39, 37, 25, 31, 33, 29,  Местност Печковец  Уо Мтп Башбунар,  Митропол.Дионисий Ловчански  1,  Николчо Терзиев  10, 5, 4, 7, 11, 9, 8, 2, 3,  Плиска  10, 25, 8, 29, 23,  Хаджиненчева  5, 2, 3,  Хисарска  43, 59, 41, 55, 31, 57, 33, 49, 45, 51,    Кв. Вароша На Отградата На Училището

На 15.10.2019 Г. /08:30 – 09:00 Ч.; 14:45 – 15:15 Ч./ –  Ловеч:   I Кв.2а,  Безименна  Уо Тр 3 Вец,  Васил Левски  70, 143, 96, 68, 153, 66, 90, 133, 127, 151, 72, 74, 86, 100, 84, 137, 94, 149, 147, 131, 114, 125, 98, 123, 76, 64, 145, 139, 122,  Жп Спирка  1,  Източна Индустриална Зона  10,  Местност Велур  Пс,  Местност Печковец  Уо Башбунар,  Местност Синан Тепе  Вила Марин, Вила Илия, Вила Димка, Вила Рангел, Вила Михню, 193, 436, Вила Събчо, 384 Вила Цветомир, 21, Вила Богдан, 28, Вила Дафинка, Вила Мирослав, Вила Христина, 222, Вила Христо, 597, Вила Николай, Вила Рена, Вила Йончо, 182 Вила Кадрие, 192, Вила Мария, Вила Виолетка, Вила Петко, 214 Вила Иван, 1, Вила Пенчо, 659, Вила Йосиф, 177, Вила Георги, Вили Върхът, Вила Ивайло, Вили Светлина Над Комунални, Вила Виолета, Вила Лазар, Вила Кирил, Вила Валентин, Вила Глория, 315 Вила Пламен Петков, Вила Тодор, Вила Стефан, Вила Сергей, Вила Никола, Вила Вълко, Вила Любомир, 315, Вила Янко, Кл Еко, Вила Васил, 584, 19, Вила Димитър, 182, 67, 165, 657, Вила Йочко Йочев, 41, 37, Вила Красимир, Вила Румяна, Вила Стоян, 35, 430, Вила Юлка, 2 Вила Тотю, Вила Стойко, Вила Невена, 473, Вила Ангел, Светлина Върхът, 671, 574, Вила Миладин, Вила Тодор Джачков, Вили Зад Спортна Зала, Вили  Зад Спортна Зала,  Местност Стратеш  Вили Зад Велур,  Митропол.Дионисий Ловчански  2,  Никола Цвятков  2, 8, 1, 4, 9, 7, 6,  Сирко Станчев  5, 3, 7, 1,  Филип Тотю  Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници До Рзок,  Хан Кубрат  5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър, Уо Тп 5 С/У Велур, Павилион Закуски, 1, 10, 2 Уо На Тп Кат, 5, 2а, 2, 9 Скривалище, 8,    Ресторант Юзината

На 15.10.2019 Г. /08:30 – 15:15 Ч./ –  Ловеч:   Безименна  Уо Тр 3 Вец,  Васил Левски  70, 143, 96, 68, 153, 66, 90, 133, 127, 151, 72, 74, 86, 100, 84, 137, 94, 149, 147, 131, 114, 125, 98, 123, 76, 64, 145, 139, 122,  Жп Спирка  1,  Местност Печковец  Уо Башбунар,  Митропол.Дионисий Ловчански  2,  Никола Цвятков  2, 8, 1, 4, 9, 7, 6,  Сирко Станчев  5, 3, 7, 1,    Ресторант Юзината

На 15.10.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч./ –  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк,  Васил Левски  106, 157, 189, 201, 199, 213, 191, 179, 169, 215, 207, 161, 193а, 205, 203, 209, 175, 211, 177, 217, 165, 187, 195, 159, 197, Уо На Тп Дръстене, 183, 193, 173,  Гарата  1,  Източна Индустриална Зона  Никром Тръбна Мебел,  Мадара  19, 86, 67, 59, 70, 63, 100, 21, 64, 39, 94, 98, 72, 26, 31, 66, 73, 33, 52, 71, 56, 88, 34, 20, 51, 24, 40, 54, 62, 96, 60, 28, 41, 90, 53, 58, 42, 45, 81, 80, 61, 50, 55, 68, 69, 84, 75, 37, 25, 65, 16, 48, 29, 32, 18, 79, 43, 76, 47, 12, 44, 38,  Местност Липака  103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера – Пчелина, Вили Наташа Мачтов Тп, Вили Александър Мачтов Тп,  Местност Синан Тепе  Вили, Вили Металик Горен, Вили Металик, 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко, 140, 674, 170, 104, Клон Пътно, 669, 112 Клон Пътно, 667, 660, 661, Вила Мирослав, 303, Кл.Пътно, Вила Румяна, Вили Георги Пламенов, 666, Вили Марин Тодоров,  Местност Стратеш  Вили Стратеш Борис, 1, Община Ловеч Зоопарк, Вила, Туристически Дом,  Осъмска,  Сирко Станчев  9, 11,  Хан Кубрат  Сервиз Жигули, 24, 3,    Почивен Лагер, Лагер

На 15.10.2019 Г. /09:00 – 13:00 Ч./ –  Ловеч:   Бяло Море  214,  Северна Индустриална Зона  Уо На Тп Урожай,  Търговска  86, 88 Урожай, 86 Б, 88

На 15.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дойренци:   Търговска  52

На 15.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Тепава:   Александър Стамболийски  3, 2, 1,  Атанас Илиев  2,  Бяло Море  1, 2, 3,  Васил Левски  4, 5, 6,  Вихрен  5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8,  Георги Бенковски  3, 6, 8, 2, 1, 4,  Георги Трайков  4, 1, 3,  Дунав  2, 4,  Зорница  16, 9, 13, 14, 7, 11,  Иван Вазов  8, 2, 5, 1,  Искър  13, №8, 2, 6, 11, 9, 5,  Кокиче  21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26,  Оборище  9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, Уо Тп 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8,  Осоговска Планина  6, 2,  Осъм  3, 4, 2, 1,  Петко Р.Славейков  3, 1,  Стара Планина  3, 6, 4,  Христо Ботев  1, 5, 2, 9,  Черно Море  3, 5, 1, 2,  Юрий А.Гагарин  1

На 15.10.2019 Г. /10:00 – 14:00 Ч./ –  Ловеч:   Проф.Беньо Цонев  Хризантема,  Търговска  129 Кубадин, Уо Касета Бл. Кубадин, 129 Кубадин,  Шести Септември  4, 4, 6 Хризантема

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Ловеч:   Генерал Скобелев  41, 45, 43,  Инж. Петър Иванчев  3, 1,  Княз Имеретински  52, 52 Пчела, 67,  Свети Свети Кирил И Методи  30

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Ловеч:   Здравец  215, 210,  Мизия  Механотехникум

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Горан:   Алеко Константинов  15, 18,  Александър Стамболийски  10, 6, 9, 7, 11, 20, 8,  Вардар  3, 1,  Васил Левски  4,  Васил Петлешков  15, 13,  Вихър  2, 3, 1,  Георги Бенковски  Уо Тп 3, 14, 11, 18, 24, 9, 28, 7, 16, 26, 30, 22, 32, 20, 12,  Дяко Иванов  42, 31, 54, 39, 44, 47, 43, 45, 38, 33, 13, 41, 46, 36, 40, 52, 50, 48,  Ловчанска  14, 18, 12,  Марица  12, 14, 18, 8, 16, 10,  Петър Иванов Гигилев  3, 1, 14, 7, 11, 6, 8, 2, 37, 4, 12, 5, 10, 16,  Райчо Даскалов  7, 5, 11, 13, 9, 1, 34, 3,  Училищна  29, 2, 23, 27, 13, 19, 4, 8, 21, 33, 31, 10,  Хаджи Димитър  2, 4, 5

На 16.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Радювене:   Александър Стамболийски  1, 12, 2, 10, 6,  Балика  1,  Бенковски  21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15,  Бранковска  12, 6, 10, 4, 2, 1,  Вълко Цанов  5, 2, 1, 3, 7,  Горча  1, 3, 4, 10, 2, 6, 7,  Димитър Благоев  8, 6, 10, 7, 5, 4,  Дългуша  12, 10, 6, 4, 2, 14,  Иван Вазов  3, 11, 4, 1,  Козя Стена  3, 1, 5,  Любен Каравелов  15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17,  Никола Д. Петков  12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7,  Опълченска  29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, Уо Тп 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25,  Петко Д.Петков  2, 5, 6, 4,  Полето  8, 2, 10, 4, 1,  Раковски  9, 11, 10, 8,  Реката  10, 9, 11, 14, 8, 7,  Рила  5, 7,  С.Радювене Цех,  Скобелевска  10, 1, 5,  Стоян Едрев  122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, Уо Тп 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110,  Стоян Заимов  4, 3, 1, 2,  Тополница  7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16,  Христо Смирненски  5, 3

На 16.10.2019 Г. /10:00 – 13:00 Ч./ –  Ловеч:   Младост  316, Уо Кв. 5,  УПИ І, 315

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк  2, 4,  Алеко Константинов  5, 3, 4, 2, 7, 1,  Балканска  2, 3, 4,  Васил Левски  79, 73, 115, 63, 87, 121, 77, 105, 46, 107, 50, 71, 111, 93, 109, 91, 40, 97, 56, 67, 83, 103, 65, 75, 58, 69, 99, 36, 48, 60, 113, 85, 62, 119, 44, 38, 81, 101, 52, 95, 42,  Даскал Манол  6, 11, 10, 8, 2, 9,  Иван Драсов  39, 37, 25, 31, 33, 29,  Митропол.Дионисий Ловчански  1,  Николчо Терзиев  10, 5, 4, 7, 11, 9, 8, 2, 3,  Плиска  10, 25, 8, 29, 23,  Хаджиненчева  5, 2, 3,  Хисарска  43, 59, 41, 55, 31, 57, 33, 49, 45, 51,    Кв. Вароша На Отградата На Училището

На 17.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дъбрава,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31,  Горски Пътник  12, 18, Уо Тп1, 5, 19, 14, 20, 3, 16,  Илинден  3, 8, 1, 4, 14, 6,  Местност Каптажа  Пс,  Трети Март  15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18,  Чер Недялко  1, 3, 5,  Шести Септември  22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 17.10.2019 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 09:15 – 16:00 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Дойренци:   Гарова  6, 8, 7, 2,  Местност Прелеза  Шахтов Кладенец,  Младост  5, 7, 2, 4 Уо Мтп 17, 3,  Софроний Врачански,  Тодор Киров  33, 35

На 17.10.2019 Г. /12:00 – 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /12:00 – 16:00 Ч./ –  Ловеч:   Безименна  Болница,  Ген.Гембицки  2,  Доктор Съйко Съев  29, 27, 31,  Психоболница  Склад PVc Дограма Саламандър

На 17.10.2019 Г. /12:30 – 16:00 Ч./ –  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо Тп 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39,  Волга  2, 1,  Георги С. Раковски  11, 9, 5, 3,  Детелина  1, 4,  Крайна  3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2,  Любен Каравелов  14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5,  Марица  6, 9, 4, 5, 7, 2, 1,  Петър Берон  15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19,  Стара Планина  4,  Стефан Караджа  7, 6, 5, 1, 3, 2,  Тодор Каблешков  3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 10, 8,  Трети Март  23,  Хаджи Димитър  19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7,  Янтра  31

На 18.10.2019 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Ловеч:   Александър Стамболийски  42, 30 Спартак 3,  Генерал Скобелев  28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко,  Неофит Рилски  41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43,  Свети Свети Кирил И Методи  34, 33, 35, 32, 33, 36

На 18.10.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Хлевене:   Александър Стамболийски  11, 9, 7,  Александър Стамболийски  5,  Банчо Еврев  3, 5,  Васил Левски  26, 32, 14, 6, 10, 9, 16, 19, 30, 12, 13, 3, 22, 7, 15, 28, 11, 20,  Васил Левски  38, 47, 29, 54, 56, 27, 44, 41, 42, 141, 45, 36, 25, 50, 23, 46, 43, 48, 52, 34, 21,  Великден  2, 12, 4, 1, 6, 10, 8,  Даскал Стефанов  10, 6,  Даскал Стефанов  1, 3, 4, 5,  Даскал Стефанов  7,  Дълбок Дол  5,  Иван Димов  5, 1, 4, 12, 7, 2,  Иван Димов  16, 20, 11, 18, 6, 12,  Капитан Петко Войвода  11а, 9, 17, 5, 19, 11, 16, 15,  Капитан Петко Войвода  13,  Кочо Иванов  2, 10, 18, 6, 1, 22, 14, 20, 12, 16, 8, 4,  Кочо Иванов  24, 13, 34, 30, 17, 26, 15, 36, 28,  Марангозка  3, 5, 2, 7, 1,  Ненко Дачев  3, 12, 2, 8, 10, 6, 1, 4,  Отец Паисий  10 А,  Отец Паисий  2, 8, 1, 16, 6, 12, 4, 10, 9, 3, 11, 14,  Петко Боев  21, 30, 28, 1, 38, 13, 18, 40, 24, 34, 11, 25, 4, 16, 32, 22, 35, 27, 36, 9, 8, 20, 14, 10, 17, 46, 42, 26, 19, Уо Тп2, 3, 5,  Поп Георги  2, 5, 3, 1,  Простор  7,  Простор  3, 7, 8, 1, 12, 2,  Свирлив Кладенец  12, 19, 5, 3, 13, 10, 26, 2, 14,  Стойчова  2,  Стойчова  5, 9, 4, 11, 2, 1, 30, Уо Тп 4, 32, 24, 16, 15, 18, 3, 28, 17, 7, 22, 14, 20,  Тодор Печев  7, 3, 2, 11, 10, 9, 5, 1, 4, 19, 17,  Трети Март  3, 9, 5, 4, 12, 1, 16, 2, 10, 8, 7, 6, 13,  Трети Март  31, 24, 33, 22, 28, 8, 16, 6, 30, 18, 26, 23, 25, 32, 1, 21, 20, 29,  Трети Март  39, 53, 44, 43, 35, 48, 38, 40, 55, 51, 34, 47, 45, 57, 41, 36,  Христо Ботев  1, 7, 3, 6, 12,    Уо Тп 1

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Баховица:   Александър Стамболийски  2 Уо Тп 1, 1, 6, 3, 5, 4, 2, 10,  Баба Тонка  1, 8, 3, 4, 10, 2,  Васил Коларов  20, 13, 12, 6, 8, 16, 1, 4, 10, 7, 2, 18, 5, 14, 11,  Васил Левски  1, 4, 8, Улично Осветление Тп8, 3, 5, 11, 6, 2, 9, 7,  Витоша  1, 2, 3,  Вълчо Петров  29, 6, 4, 2, 45, 53, 8, 49, 22, 29, 43, 39, 10, 18, 12, 37, 35, 51, 27, 20, 6, 41, 16, 33, 31, 21, 7, 23, 19, 3, 11, 17, 25, 5, 9, 15, 1, 13,  Георги Димитров  54, 53, 52, 58, 49, 51, 56, 105, 105, Тп12, 1, 8, 6, 3, 7, 10, 5, 4, 9, 2, 49, 57, 76, 100, 87, 83, 66, 78, 75, 94, 68, 64, 95, 79, 85, 65, 62, 98, 72, 104, 108, 74, 91, 90, 73, 106, 59, 82, 69, 89, 81, 81 Тп 7, 88, 60, 63, 92, 67, 77, 80, 61, 70, 71, 84, 18, 47, 42, 17, 25, 36, 27, 47б, 46, 12, 52, 28, 29, 19, 22, 44, 40, 10, 13, 15, 24, 31, 21, 14, 39, 41, 48, 38, 30, 50, 20, 49, 37, 26, 43, 45, 33, 23, 34, 118, 101, 97, 110, 114, 103, 112, 116, 120,  Георги Хаджидинчев  3, 8, 5, 1, 6,  Девети Май  3, 1,  Дунав  2, 1, 3,  Иван Вазов  2, 1, 12, 4, 7, 8, 3, 11, 9, 5, 6,  Иван Драгов  3,  Кокиче  8, 1, 4, 2, 6,  Кътю Драсов  14, 19, 11, 15, 17, 18, 10, 12, 9, 13, 16, 20, 5, 8, 2, 4, 1, 3, 6,  Липа  7, 9, 1, 2, 4, 6, 8, 3, 5, 11, 12, 13, 10,  Македонска  6, 10, 7, 14, 9, 11, 3, 2, 12, 5, 8, 4, 1,  Никола Й.Вапцаров  2, 4, 3, 1, 10, 6, 8, 13, 5, 16, 7, 14, 12, 11,  Панайот Волов  1, 10, 6, 2, 8,  Петко Славейков  9, 3, 5, 7, 1, 13, 11,  Пирин  2, 4, 6,  Райна Княгиня  1, 3, 6, 2, 4,  Раковска  1, 6, 5, 4, 2, 9а, 13, 3, 11,  Рила  2, 3, 7, 6,  Свети Кирил И Методий  20, 8, 18, 12, 24, 23, 19, 11, 22, 8а, 14, 10, 16, 25, 9, 15, 13, 21, 17, До Стопански Двор, 4, 1, 7, 3, 2, 5, 6, Тп3  Стопански Двор, Тп3,  Сердика  2, 1, 4,  Славянска  3, 2,  Стара Планина  1, 4, 2,  Стефан Караджа  2, 5, 9, 8, 7, 6, 4, 11, 3, 1, 10,  Тодор Каблешков  3, 9, 1, 5, 11,  Тодор Кацаров  3, 2,  Тодор Кирков  2, 1, 2, 4, 6, 3,  Трети Март  22, 24, 21, 2, 14, 17, 15, 26, 16, 8, 12, 4, 19, 13, 1, 9, 10, 20, 11, 6, 3, 18, 10, 32, 28,  Филип-Тотю  1,  Хаджи Димитър  6, 9, 2, 7, 1, 3, 5, 4,  Христо Ботев  30, 23, 35, 36, 27, 29, 24, 33, 25, 18, 45, 14, 20, 43 Тп 5, 22, 31, 39, 32, 16, 26, 37, 17, 13, 21, 12, 8, 19, 10а, 10, 15, 6, Тп6, 4, 11, 9, 3, 7, 5, 1,  Цвятко Маринов  4, 6, 4,  Шипка  2, 1, 3, 10, 9, 14, 12, 13, 7, 8, 21, 15, 24, 18, 20, 17, 22

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Лисец,  Общ. Ловеч:   Албания  10, 8, 2, 4,  Алеко Константинов  8, 8, 6, 4, 2,  Александър Стамболийски  3, 2, 5, 1, Уо Тп1,  Асен Златаров  9, 3, 22, 18, 8, 16, 11, 14, 5, 12, 7, 6, 2, 10, 4, 1, 20,  Баховски Път  1, 4, 6, 2, 3, 9, 7, 5,  Белия Път  16, 2, 5, 32, 1, 33, 12, 7, 26, 21, 18, 10, 20, 13, 27, 22, 29, 8, 4, 11, Уо Тп 4, 24, 30, 3, 31, 23, 28, 17, 14, 35, 9, 36, 6, 15, 38,  Боцка Могила  3, 1,  Васил Левски  4, 9, 15, 8, 3, 2, 10, 6, 1, 13, 27, 22, 20, 21, 24, 19, 26, 25, 17, 29, 16,  Врани Кладенец  6, 1, 7, 5, 3, 9, 4, 2,  Генко Дерибеев  6, 3, 4, 1, 2,  Георги Бенковски  9, 2, 1, 7, 5, 3,  Георги Раковски  2, 1,  Гладен Рът  1,  Димитър Димов  1, 3,  Дунав  8, 2, 1, 3, 10, 4, 6,  Елин Пелин  7, 1, 5, 4, 9, 2, 6, 3,  Иван Вазов  2, 6, 4, 1,  Йордан Йовков  7, 6, 5, 14, 8, Уо Тп6, 7, 11, 16, 13, 10, 12, 1, 4, 3, 2,  Кирил И Методий  8, 10, 1, 6, 2, 3, 4,  Климент Охридски  2, 1, 3,  Колю Фичето  2, 1,  Мерашки Път  10, 12, 8, 3, 23, 5, 25, 15, 17, 4, 9, 11, 13, 12, 6, 7, 21, 19, 33, 65, 71, 35, 69, 45, 20, 26, 30, 18, 14, 16, 57, 41, 39, 37, 31, 24, 22, 43, 47, 61, 27, 29, 49, 53, 67, 55, 59, 28, 51,  Мир  2,  Опълченска  5, 13, 36, 62, 29, 38, 37, 11, 44, 46, 7, 19, 40, 23, 17, 28, 20, 32, 54, 25, 34, 52, 27, 35, 31, 15, 1, 48, 18, 3, 21, 42, 56, 47, 39, 84, 76, 90, 70, 80, 49, 82, 64, 74, 86, 72, 92, 68, 66, 43, 78, 41, 51, 45, 2,  Панайот Волов  1, 3, 2,  Панайот Хитов  8, 3, 4, 1, 6,  Раевец  1, 2, 4,  Розова Долина  8, 10, 11, 6, 4, 15, 12, 2, Уо Тп 8, 9, 13, 1, 7,  Росна Могила  3, 6, 2, 4, 7, 5,  Синчец  9, 7,  Стара Планина  19, 17, 5, 7, 8, 4, 11, 13, 15, 1, 2, 9,  Тодор Каблешков  16, 3, 11, 4, 10, 14, 22, 8, 20, 1, 5, 6, 12, 18, 2,  Хаджи Димитър  10, 16, 39, 37, 31, 4, 33, 2, 1, 41, 61, 49, 51, 18, 14, 5, 83, 15, 12, 21, 8, 17, 11, 24, 10, 22,  Христо Ботев  7, 2, 1, 4, 6,  Централна  51, 5, 49, 26, 25, 39, 19, 43, 35, 62, 48, 23, 36, 45, 55, 7, 34, 44, 33, 1a, 46, 17, 21, 42, 57, 3, 41, 28, 40, 27, 60, 50, 29, 64, 9, 56, 11, 30, 38, 47, 12, 54, 1, 32, 31, 53, 16, 20, 18, 22, 15, 14, 52, 24, 37, 114, 105, 109, 116, 101, 110, 112, 136, 107, 113, 121, 118, 97, 103, 106, 104, 99, 117, 140, 173, 172, 147, 160, 164, 154, 169, 133, 142, 145, 170, 152, Уо Тп7, 135, 150, 162, 125, 138, 158, 157, 271, 148, 151, 149, 163, 141, 129, 153, 156, 137, 134, 136, 168, 139, 3а, 161, 159, 146, 143, 171, 165, 166, 131, 144, 155, 167, 93, 83, 96, 71, 98, 85, 68, 70, 72, 81, 86, 89, 76, 66, 67, 58, 59, 74, 100, 78, 79, 87, 80, 82, 77, 88, 73, 75, 94, 69, 91, 43, 84, 95, 61, 92, 90, 65, 63, 61, 124, 102, 121, 125, 115, 126, 130, 128, 119, 127, 120, 132, 123,  Шипка  3, 1, 5, 7,    336

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Ловеч:   Баховско Шосе  Опитно Поле, Фазанария,  Васил Джабарски  13, 11, 2, 19, 5, 9, 7, 17, 1, 15, 3,  Витоша  2, 11, 4, 7, 5, 9, 6, 10, 16, 22, 28, 15, 14, 1, 20, 18, 26, 19, 21, 48, 17, 50, 23, 24, 28,  Възрожденска  15, 14, 11, 13, 12,  Върхът  1, 5,  Гозница  Уо На Тп5, Уо Мтп 10, Уо На Тп6,  Иван Вазов  32, 3, 9, 7, 16, 42, 20, 24, 1, 25, 30, 27, 23, 4, 33, 50, 18, 44, 21, 6, 15, 38, 11, 34, 10, 13, 103, 46, 40, 19, 28, 22, 17, 14, 31, 26, 29, 2, 12, 8, 35, 48, 5, 57, 86, 70, 53, 82, 67, 74, 80, 78, 56, 37, 54, 84, 88, 41, 76, 62, 52, 49, 39, 72, 71, 144, 63, 47, 58, 61, 65, 66, 55, 60, 59, 51, 68, 45, 69, 64, 43, 91, 77, 93, 103, 83, 112, 101, 85, 126, 89, 128, 104, 116, 90, 120, 114, 105, 118, 107, 95, 142, 81, 132, 98, 75, 106, 100, 87, 109, 130, 108, 97, 113, 140, 92, 136, 134, 96, 110, 102, 94, 122, 115, 99, 124, 79, 111,  Лале  19, 2, 8, 7, 6, 4, 5, 1, 3,  Марко Крачунов  10, 6, 12, 2, 4, 1, 3, 5, 8, 19, 11, 17,  Матея Кръстев  1, 8, 2, 4, 12, 10, 3, 14, 6, 5, 7, 21, 8,  Местност Полето   Едноетажна Сграда, 002, 2 А,  Михаил Петков  3, 1, 7, 2, 5,  Момина Сълза  11, 21, 15, 14, 25, 17, 12, 14,  Ната Стоянова  9, 18, 14, 10, 2, 12, 7, 6, 4, 8, Цех За Разкрояване И Сглобяван, 3, 11, 1, 16, 5,  Петър Граматик  4, 2, 1, 10, 3, 5, 6, 8, 12, 9, 16, 14, 3,  Пол.Жребков  25, 5, 4, 1, 32, 24, 3, 30, 8, 20, 17, 19, 16, 7, 5, 13, 9, 24, 23, 32, 22, 11, 14, 26, 25, 28, 15, 21, 44, 68, 41, 66, 48, 54, 34, 27а, 62, 39, 42, 43, 27, 50, 29, 40, 70, 52, 37, 64, 56, 45, 36, 46, 58, 33, 60, 38, 35,  Продимчец  Пазар За Животни, Уо На Тп5, Вили Стоян Колев, Строеж, Айгърска Бара, Уо На Тп3, Тп 2, Стопански Двор, Уо На Тп1, Здравен Пункт,  Рила  3, 6, 1, 4, 2, Детска Градина I-Ви Юни,  Свобода  3, 8, 5, 1, 6, 4, 12, 20, 16, 18, 15, 13, 11, 10, 9, 14, 19,  Северна Индустриална Зона  35, 37,  Синчец  16, 8, 12, 15, 14, 6, 11, 13, 10,  Стоян Цанков  62, 23, 46, 34, 25, 42, 29, 30 Кв Продимчец, 27, 19, 33, 41, 56, 60, 37, 32, 31, 29 А, 43, 35, 40, 36, 44, 45, 2, 1, 28, 15, 5, 13, 4, 8, 17, 18, 11, 22, 24, 14, 31, 26, 3, 9,  Тодор Чернев  4,  Христо Русков  18, 10, 23, 24, 15, 30, 28, 3, 46, 6, 20, 21, 22, 42, 36, 19, 7, 16, 32, 48, 44, 9, 40, 17, 11, 1, 8, 13, 34, 5, 14, 26, 38, 47 Колбасарски Цех, 25, 50, 29, 33, 54, 47, 56, 27, 52, 58, Кафе,  Цар Иван Александър  34, 17, 29, 42, 28, 38, 36, 30, 40, 21, 27, 19, 25, 32, 23,  Чешмата  3, 2, 4, 1 Вила До Казанките,  Юрий Гагарин  14, 7, 9, 10, 6, 5, 16, 12, 4, 8, 3, 18, 1, 27, 30, 36, 48, 22, 29, 15, 31, 34, 38, 62, 58, 32, 54, 17, 40, 26, 46, 25, 60, 64, 28, 56, 11, 50, 20, 52, 42, 19, 23, 21, 49, 110, 66, 74, 82, 72, 43, 112, 96, 68, 92, 35, 41, 116, 55, 90, 86, 104, 57, 94, 51, 80, 39, 100, 76, 114, 88, 98, 37, 84, 78, 106, 70, 102, 45, 53

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Малиново,  Общ. Ловеч:   Любен Каравелов  7

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Скобелево,  Общ. Ловеч:   Васил Левски  2, 4, 9, 8, 7, 13, 17, 11а, 5, 6, 11, 1, 3,  Ген.Скобелев  11, 1, 9,  Георги Бенковски  2, 2, 1, 3,  Георги С.Раковски  9, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 5,  Георги Филчев  2, 4, 11а, 1, 3, 11, 5, 6, 8,  Кирил И Методий  1, 11, 6, 8, 9, 11, 2, 4, 3,  Нешо Рачев  12, 10, 8, 6, 2а, 4,  Оборище  1, 4, 9, 8, 2, 13, 3, 5, 11,  Осми Март  7, 1, 5,  Стара Планина  4, 13, 11, 7, 19, 5, 6, 1, 21, 25, 2, 3, 14, 23, 8, 12, 10, 9, 17,  Стефан Караджа  1, 4, 8,  Тиха  1, 3,  Тихи Кът  10, 14, 5, 2, 6, 4, 8, 3,  Търговска  15, 11, 19, 35, 20, 24, 16, 27, 41, Канцелария, 14, 7, 22, 8, 25, 9, 23, 31, 47а, 47, 5, Тп1, 13, 21, 10, 33, 18, 40, 39, 43, 45, 29, 6, 12, Детска Градина, 4,  Хисар  7а, 7, 1, 4, 8в, 2, 9, 6, 3, 11, 18, 12, 8,  Христо Ботев  1, 2, 24, 3, 2, 20, 26, 17, 4, 32, 14а, 25а, 9, 38, 23, 30, 18, 28, 11, 7, 12, 25, 5, 8а, 14, 12а, 36, 19, Тп3, 13

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Славяни:   Александър Стамболийски  1 Общ. Ловеч, 1, 4, 2, 1, 3,  Бачо Киро  6, 1, 2, 4, 1,  Васил Левски  11, 1, 19, 8, 9, 4, 15, 3, 2, 13, 7, 6, 5,  Васил Петлешков  8, 6, 3, 4, 2, 1,  Георги Бенковски  23, 17, 12, 1, 6, 8, 5, 9, 14, 2, 10, 16, 11, 13, 15, 21, 25, 4, 19, 7, 3,  Георги Кирков  1, 3,  Георги С.Раковски  11, 6, 10, 7, 9, 4, 15, 13, 8, 12, 2, 5, 1, 33,  Доктор Петър Берон  6, 7, 3, 2, 4, 1, 8, 5,  Иван Вазов  2, 1, 6, 5, 4, 3,  Изгрев  1, 4, 3, 2, 8а, 8, 4, 6, 9, 5, 2, 11,  Искър  2, 1, 6, 5, 3, 8, 4,  Капитан Мамарчев  1, 2, 4, 6,  Княз Александър I Батемберг  16, 9, 15, 14, 21, 11, 1, 12, 7, 29, 25, 19, 17, 2, 4, 13, 6, 10, 5, 3, 23, 27, 1,  Любен Каравелов  7, 1, 4, 8, 6, 5, 3, 9, 14, 15, 10, 11, 12,  Марица  1, 10, 22, 4, 18, 1, 9, 20, 2, 14, 5, 3, 16, 8, 12, 6, 7,  Мизия  38, 17, 32, 34, 23, 42, 21, 40, 25, 36, 27, 44, 19, 8, 22, 9, 20, 28, 11, 4, 34, 13, 16, 18, 5, 26, 7, 1, 10, 6, 14, 24, 12, 2, 30,  Оборище  2, 3, 16, 6, 1, 24, 14, 2, 18, 8, 20, 10, 22,  Паисий  2, 4,  Панайот Хитов  3, 1,  Патриарх Евтимий  3, 4, 5, 1, 2,  Пейо Яворов  3, 2, 14, 6, 5, 16, 4, 1, 7, 12,  Пенчо Славейков  1, Уо Тп 6,  Пирин  2, 1, 3,  Плиска  6, 9, 5, 2, 4, 3,  Райна Княгиня  6, 1, 2, 4,  Свети Иван Рилски  36, 42, 31, 4, 28, 33, 30, 37, 35, 36, 26, 32, 38, 40, 29, 21, 9, 27, 13, 15, 1, 2, 25, 7, 17, 16, 20, 22, 11, 18, 24, 6, 3, 23, 4, 10, 44,  Свети Кирил И Методий  6, 6, 12, 8, 18, 4, 20, 10, 2,  Свети Климент Охридски  30, 14, 34, 6, 11, 8, 18, 20, 26, 12, 1, 13, 9, 2, 7, 3, 4, 24, 28, 42, 38, 17, 15, 40,  Сливница  1, 2,  Спартак  4, 13, 6, 3, 11, 2, 15, 1, 9,  Стефан Караджа  4, 2, 1, 3,  Стефан Стамболов  3, 5, 1, 4, 6,  Съединение  8, Сладкарница, Уотп 1, Уо Дежурна Стая, 2, 1, 7, Здравен Дом, 3, 9, 11, 5, 28, 25, Уо Фонтан, 2, 22, 14, 4, 3, 27, 21, 16, 29, 12, 20, 19, 23, 15, 18, 31, 10, 13, 17,  Тракия  13, 19, 8, 6, 3, 12, 1, 7, 9, 14, 4, 11,  Трети Март  2, 10, 7, 5, 4, 9, 3, 6,  Хаджи Димитър  4, 8, 3, 13, 2, 9, 11, 1, 5, 6, 10, 7, 15, 15,  Хан Аспарух  5, 18, 11, 16, 7, 24, 28, 17, 13, 10, 9, 27, 23, 25, 34, 22, 1, 32, 12, 21, 30, 3, 31, 15, 29, 8, 14, 19, 33, 20, 26, 43, 37, 38, 45, 41, 47, 35,  Хан Крум  6, 1, 2,  Хан Омуртаг  2, 1, 6, 8, 4,  Христо Ботев  1, 2, 4,  Черно Море  1, 2,  Шипка  5, 3, 1,    Уо Тп 7, 0, Уо Тп10, Мтп 8

На 18.10.2019 Г. /14:00 – 15:30 Ч./ –  Слатина,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  1, 11, 8, 2, 3, 18, 5, 4, 12, Уо Тп 6, 10, 9, 13, 7, 73, 18, 15, 21, 32, 12, 19, Уо Тп 8, 17, 28, 22, 25, 20, 38, 49, 53, 61, 95, 44, 27, 36, 55, 51, Уо Тп 7, 33, 37, 67, 43, 69, 41, 57, 40, 65, 47, 35, 46, 34, 42, 48, 63, 39,  Ангел Кънчев  6, 3, 1, 8, 2,  Бачо Киро  8,  Бойчо Огнянов  10, 2, 6,  Васил Левски  38, 27, 44, 35, 27-А, 23, 37, 29, 43, 21-А, 42, 100, 40, 31, 36, 21, 27-Б, 5, 32, 19, 13, 10, 26, 12, 18, 6, 4, 17, 34, 11, 20, 15, 16, 9, 7, 24, 8, 28, 2, 30,  Волга  2, 1, 15, 13, 10, 7, 16, 6, 14,  Георги Бенковски  5, 3, 6, 28, 11, 16, 24, 22, 12, 17, 14, 30, 32, 15, 7, 21, 19, 26, 8, 1, 9, 4, 10, 13, 18, 20,  Георги С. Раковски  Уо Тп 1, 1, 11, 9, 5, 3,  Гоце Делчев  4, 3,  Детелина  1, 4, 7, 1, 6, 3, 2, 5,  Клокотница  15,  Крайна  3, 1, 4, 6, 8, 9, 7, 5, 2,  Любен Каравелов  14, 28, 7, 1, 2, 3, 17, 12, 13, 16, 4, 24, 26, 15, 19, 25, 20, 18, 6, 22, 23, 8, 10, 9, 5,  Марица  6, 9, 4, 5, 7, 2, 1,  Местност Кремъка,  Огоста  3, 20, 7, 9,  Паисий  3, 4, 10, 69, 6,  Петко Манев  6, 2, 12, 9, 20, 28, 16, 22, 3, 18, 1, 14, 24, 8, 7, 4,  Петко Р.Славейков  2, 5, 1, 3, 4,  Петър Берон  2, 3, 15, 17, 5, 7, 21, 12, 10, 19,  Първи Май  23, 14, 19, 15, 20, 13, 3, 11, 1, 2, 5, 10, 8, 12, 6, 15, 7,  Пясъка  1,  Рила  12, 14, 6, 25, 10, 8, 4,  Родопа  1, 3,  Свети Климент Охридски  2, 22, 18, 17, 30, 3, 12, 8, 16, 14, 7, 6, 28, 4, 10, 11, 9, 13, 26, 19, 15, 20, 1,  Стара Планина  6, 4, 1, 2, 4, 22,  Стефан Караджа  7, 6, 5, 1, 3, 2,  Тодор Каблешков  3, 7, 5, 12, 1, 4, 2, 9, 6, 8, 10,  Трети Март  3, 1, 5, 23,  Хаджи Димитър  19, 12, 10, 31, 2, 3, 25, 6, 17, 13, 33, 35, 9, 4, 23, 7,  Янтра  7, 9, 2, 6, 8, 14, 10, 3, 4, 12, 5, 16, 15, 34, 23, 32, 21, 27, 31, 36, 30, 33, 28, 31, 20, 22, 19, 11, 15, 13, 28, 26,    8

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Гостиня:   Алеко Константинов  9, 4, 7, 6, 1, 3, 5,  Александър Стамболийски  3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5,  Васил Левски  12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1,  Георги Бенковски  1, 2, 5,  Георги Иванов  8, 7, 1, 6,  Иван Вазов  7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9,  Иван Генов  5, 2, 3, 1, 4,  Илия Симеонов  10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14,  Кирил И Методий  2, 1, 3,  Княз Борис 1  1, 3, 2, 4,  Любен Каравелов  2, 1, 11, 3,  Михо Нечев  7, 3, 6, 4,  Никола Вапцаров  2, 1, 4, 3,  Панайот Волов  2,  Стефан Караджа  2, 3, 4, 1, 5,  Тодор Каблешков  6, 4,  Хаджи Димитър  2, 4,  Хан Аспарух  37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, Уо Тп 1, 39, 15, 7, 27, Уо Тп 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38,  Христо Ботев  12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1,  Христо Смирненски  3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5,  Яким Груев  4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Дойренци:   Гарова  Бивш Склад На Балкан

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Йоглав:   Александър Стамболийски  2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица,  Бенковски  1, 4, 3,  Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8,  Захари Стоянов  7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2,  Иван Вазов  1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7,  Кокиче  10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо Мтп, 12,  Латинка  10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2,  Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо Тп 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43,  Мусала  5, 1, 3, 2,  Никола Василев  1, 2, 3,  Опълченска  2, 11, 8, 4, 10, 1, 6,  Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13,  Отец Паисий  6, 10, 7, 4, 3, 5, 2,  Пирин  3, Уо Тп 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9,  Рила  1, 3,  Соргоня  42, 5,  Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3,  Странджа  2, 3, 1, 4, 7, 5,  Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10,  Трети Март  48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо Тп 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17,  Хан Аспарух  18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо Тп 4, 19, 26, 10,  Хемус  6, 4, 1, 14,  Христо Ботев  11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6,     Местн Долно Ливаде

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище,  Местност Синан Тепе  Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Пресяка:   Александър Стамболийски  2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68,  Васил Левски  16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7,,, 10, 9, 12, 5,  Възрожденска  7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3,  Габрака  10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 21, 29, 13, 39,,, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление Тп 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14,  Дунав  18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, Тп 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 Тп9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а,  Иван Вазов  8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2,  Калето  16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление Тп6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16,  Климент Охридски  6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4,  Любен Каравелов  5, 10, 2 Тп1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16,  Местност Стравиц  Пс,  Местност Ялията  Пс,  Потока  2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9,  Райко Даскалов  22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28,  Свети Кирил И Методи  19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2,  Стара Планина  40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,,, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2,  Стефан Караджа  7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5,  Съби Даскалов  29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31,  Тодор Каблешков  24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3,  Христо Смирненски  13, 36,,, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31,    Уо Мачтов Тп 12

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Смочан:   Албанска  6, 1, 2, 4,  Александър Стамболийски  2, 8, 7, 13, 4, 11, 9,  Васил Левски  14, 9, Тп 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3,  Георги Бенковски  3, 5,  Дунав  3, 1, 7, 15, 9,  Иван Вазов  6, 4, 3, 2, 1, 2,  Кирил И Методий  4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, Тп 3, 7, 17,  Любен Каравелов  3, 2, 1,  Местност Ялията  Пс,  Осъмска  3, 1, 5,  Отец Паисий  8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2,  Панайот Волов  1, 5, 9, 13, 3, 2, 11,  Рила  5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2,  Стара Планина  73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23,  Стефан Караджа  3, 1, 5, 1, 3,  Странджа  1,  Тодор Каблешков  6, 1, 6 Тп1, 4, 2,  Трети Март  6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан,  Хаджи Димитър  1,  Христо Ботев  16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 16:00 – 17:00 Ч./ –  Умаревци:   Александър Македонски  2, 1, 4, 6,  Балатон  10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14,  Балкан  1, 4, 8, 6, 10, 2, 3,  Васил Левски  16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, Уо Тп1, 18, 20,  Вежен  2, 6, 1, 4,  Генерал Скобелев  1, 2,  Георги С.Раковски  3, 7, 5, 9, 11, 15, 13,  Десислава  11, 3, 9, 4,  Драгоман  5, 9, 11, 3, 1,  Дунав  11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10,  Искра  2,  Кокиче  4, 2, 6, 8, 1,  Кракра  5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5,  Липа  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8,  Люлин  2, 1, 13, 14, 8, 10,  Люляк  2, 12, 4, 6, 14,  Местност Чоловски Баир  Пс,  Никола Помов-Комитата  11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция,  Опълченска  Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2,  Осъмска  2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26,  Преспа  Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8,  Проф.Асен Златаров  2, Уо Тп2, 4, 3,  Рила  1, 6, 9, 3, 2, 7, 5,  Росица  11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12,  Свети Кирил И Методий  10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5,  Стара Планина  2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1,  Трети Март  12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7,  Христо Ботев  4, 6, 1, 3, 2,  Черно Море  9, 7, 5, 3, 9, 1,  Чукалска  2, 4,  Шипка  22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8,    До Река Осъм

На 19.10.2019 Г. /09:00 – 17:00 Ч./ –  Йоглав:   Александър Стамболийски  Гъскокланица

Източник: lovech.bg

Коментирай чрез Фейсбук:
(Visited 1 065 times, 1 visits today)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *